четвер, 14 листопада 2024 р.
Я - член суспільства
Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика, яка має розпочинатися вже з дитячого садка й початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті. Що сьогодні робиться в цьому плані? Небагато. Не все можливе робить і школа, хоч саме вона повинна нести моральну відповідальність за вчинки своїх вихованців.
середа, 13 листопада 2024 р.
13 листопада люди відзначають Всесвітній день доброти.
Його почали святкувати у 1998 році в Японії.
Головна мета цього дня – надихнути нації створювати добріший світ.
У 1997 році в Токіо створили міжнародну організацію Всесвітній рух доброти. Ця асоціація прагнула об'єднати нації задля побудови кращого світу, де панували б мир і добро. Вже через рік відбувся Перший конгрес Всесвітнього руху доброти. На ньому затвердили 13 листопада як Всесвітній день доброти.
Головними завданнями цього свята є: підвищити обізнаність про рух доброти, поділитися ідеями та досвідом програм доброти в різних країнах і надати можливість членам організації співпрацювати між собою. Всесвітній день доброти має привернути увагу людей до важливості добрих справ у сучасному світі.
Всесвітній день доброти – ідеальний час для благодійності. Варто долучитися до підтримки нужденним людям та проявити милосердя до усіх навколо. Також у цей день заведено дарувати квіти, робити компліменти та говорити приємні слова. Крім цього, не забувайте підіймати гарний настрій як рідним, так і незнайомим людям.День доброти в класі
понеділок, 11 листопада 2024 р.
День синички
Ось і відшуміла золота осінь, порідшали крони дерев, позбулися свого строкатого вбрання. Оточив листопадом вересень, відшумів дощами жовтень, зустрів нас першими морозами листопад. І ось вже зима поспішає до нас з морозами і снігом.
З давніх пір 12 листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів. Люди готували годівниці, читали вірші про птахів, загадували загадки, грали і просто милувалися зимовими птахами. Чому саме день Синички? Тому що синичка – божа пташка. Раніше в старовину на неї ворожили: кидали крихти хліба, шматочки сала і спостерігали: якщо синичка спочатку стане клювати сало, то в будинку буде вестися живність, якщо стане клювати крихти хліба-то буде в будинку достаток. У народі говорили «Невелика пташка синичка, а своє свято знає». «Не багато Зінька їсть – п’є, а весело живе».12 листопада – день Зиновія Синичника.
Учні 2класу дізналися цікаві факти про маленьку синичку , складали сенкан та відгадували загадки,що допомогло їм вивчити більше про життя чарівних пташок. Кожен дитячий малюнок став яскравим відзеркаленням дитячої уяви та любові до природи.