Тиждень безпеки
13 листопада люди відзначають Всесвітній день доброти.
Його почали святкувати у 1998 році в Японії.
Головна мета цього дня – надихнути нації створювати добріший світ.
У 1997 році в Токіо створили міжнародну організацію Всесвітній рух доброти. Ця асоціація прагнула об'єднати нації задля побудови кращого світу, де панували б мир і добро. Вже через рік відбувся Перший конгрес Всесвітнього руху доброти. На ньому затвердили 13 листопада як Всесвітній день доброти.
Головними завданнями цього свята є: підвищити обізнаність про рух доброти, поділитися ідеями та досвідом програм доброти в різних країнах і надати можливість членам організації співпрацювати між собою. Всесвітній день доброти має привернути увагу людей до важливості добрих справ у сучасному світі.
Всесвітній день доброти – ідеальний час для благодійності. Варто долучитися до підтримки нужденним людям та проявити милосердя до усіх навколо. Також у цей день заведено дарувати квіти, робити компліменти та говорити приємні слова. Крім цього, не забувайте підіймати гарний настрій як рідним, так і незнайомим людям.
Україна не зможе ввійти до Європейського Союзу, допоки українське суспільство не почне інтегруватися в європейську систему цінностей.
Проблема цінностей, – насправді, є одним із найважливіших та дискусійних питань. Сьогодні держава трансформується з традиційного ладу суспільства (з елементами авторитаризму) до соціально-орієнтованого(з прозорою демократією). Йде зміна кількох ціннісних систем, які були надбані нашими пращурами за багаторічну історію, та формується нова, яка передбачає чітку орієнтацію на європейську шкалу цінностей, зростання значення культури громадянського суспільства, моральне оздоровлення, значні ціннісні досягнення українського народу. Європейські ідеали є переважно загальнолюдськими, а їхня “європейськість” часто полягає в пріоритетності й готовності втілювати та відстоювати їх. Тому у сучасній українській державі необхідні зміни в акцентах розвитку особистості. Нині слід формувати не стільки сентиментального громадянина, який любить свою Батьківщину, скільки дієвого патріота який бере активну участь у модернізації суспільства і держави.
День синички
Ось і відшуміла золота осінь, порідшали крони дерев, позбулися свого строкатого вбрання. Оточив листопадом вересень, відшумів дощами жовтень, зустрів нас першими морозами листопад. І ось вже зима поспішає до нас з морозами і снігом.
З давніх пір 12 листопада відзначався день Синички, тобто, день зустрічі зимуючих птахів. Люди готували годівниці, читали вірші про птахів, загадували загадки, грали і просто милувалися зимовими птахами. Чому саме день Синички? Тому що синичка – божа пташка. Раніше в старовину на неї ворожили: кидали крихти хліба, шматочки сала і спостерігали: якщо синичка спочатку стане клювати сало, то в будинку буде вестися живність, якщо стане клювати крихти хліба-то буде в будинку достаток. У народі говорили «Невелика пташка синичка, а своє свято знає». «Не багато Зінька їсть – п’є, а весело живе».12 листопада – день Зиновія Синичника.
Учні 2класу дізналися цікаві факти про маленьку синичку , складали сенкан та відгадували загадки,що допомогло їм вивчити більше про життя чарівних пташок. Кожен дитячий малюнок став яскравим відзеркаленням дитячої уяви та любові до природи.